Programování
na míru

Webové aplikace a automatizační procesy.

Co vše umíme?
Úvod programování
Ušetřeno měsíčně

Zvýšení efektivity až o

80 %
Projektů

Projektů

500 +

Vypitých káv a čajů

29 000 /rok
Řádků kódu

Řádků kódu

540 470 /rok

Nejčastěji

Řešíme

Nejčastěji

Řešíme

Programování automatizace
Automatizace procesů

Automatizační procesy, které ušetří spoustu času a nově přijatých zaměstnanců. Ať už se jedná o automatické fakturování či párování plateb, vždy si s každým úkolem hravě poradíme!

Snižování nákladů
Snižování
nákladů

Díky vyspělé technologii a správnému nastavení automatizačních procesů ušetříte spoustu času a financí, díky čemuž se můžete naplno věnovat svému byznysu.

Programování zvyšování efektivity
Zvyšování
efektivity

Výkonné aplikace a správně odladěné automatizační procesy Vám zvýší efektivitu Vašeho podnikání a již nebudete zpomalováni neefektivními postupy.

Zabaleni
Vývoj
aplikací

Díky víceleté zkušenosti s vývojem aplikací víme, jaké technologie použít pro Vaši aplikaci tak, aby byly náklady co nejmenší a výkon co největší.

Touchlogis

Touchlogis.com

Vývoj aplikace


Interní systém, který využíváme při fulfillmentu každý den. Jedná se o komplexní systém, který neustále vylepšujeme, abychom zvýšili efektivitu našeho logistického centra a zároveň snížili náklady na jeho provoz.

Případová studie

Jak

Postupujeme

Analýza

Před samotnou implementací máme několik schůzek s klientem, díky kterým zjišťujeme hlavní požadavky na vývoj budoucí aplikace. Podáváme návrhy na zlepšení a informujeme klienta o následném průběhu samotného vývoje.

Analyza

Příprava

Po dokončení analyzačního procesu připravujeme veškeré získané podklady pro programátory tak, aby byl vývoj co nejefektivnější a bylo tak dosaženo požadovaného výsledku při předávání již vytvořené aplikace.

Implementace

Nejnáročnější částí samotného vývoje aplikace je proces implementace, kde se veškeré připravené podklady pro programátory realizují. Každý den se samotný vývoj aplikace posouvá dopředu o velké kroky. O jednotlivých krocích vývoje klienta průběžně informujeme.

Analyza
Analýza

Testování

Jakmile je již implementační fáze před samotným koncem vývoje aplikace, přichází na řadu testování. Klient tak má možnost odzkoušet si veškeré funkce, které byly v připravených požadavcích. V této fázi dochází k vylepšování již implementovaných úprav.

Nasazení a DevOps

V případě, že jsou implementace a testování dokončeny, dochází k samotnému nasazení aplikace na naše výkonné servery. Tyto servery jsou 24/7 pod kontrolou specialistů, kteří jsou schopni, v případě výpadku, okamžitě zasáhnout.

Analyza
Analyza

Správa (SLA)

Po dokončení nasazení jsme schopni samotnou aplikaci nadále spravovat tak, aby byla bez bezpečnostních děr a byla vždy aktualizována s ohledem na nejnovější bezpečnostní pokyny.

Máte projekt?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak používáme

Technologie


Využíváme ověřené, ale i moderní technologie v závislosti na požadavcích vyvíjené aplikace. Ať už se jedná o automatizaci či plnohodnotnou webovou aplikaci s důrazem na rychlost, vždy vybereme to, co se pro Váš projekt hodí!

Začít spolupráci
Nemáme zákazníky,
máme obchodní partnery!
Vybrané projekty
Ledvěci
Jirno.eu
Jirno
Madmong
Madmonq
Swissmedicus
Swissmedicus
Colorwin
Colorwin
 
Váš projekt
kontakt
04

Náš

Kontakt

Navštivte nás v Třinci

PCsupport.cz s.r.o.
Jablunkovská 110
73961 Třinec

IČ: 27839583
DIČ: CZ27839583
PO-PÁ: 8:00 - 16:00

Kontaktujte nás přes e-mail

info@pcsupport.cz

Napište nám

Nebo nám rovnou zavolejte
+420 777 84 80 84

Bankovní spojení

Číslo účtu:
5220065319 / 0800

Česká spořitelna

IBAN:
CZ3208000000005220065319

BIC:GIBACZPX

Close

Máte projekt?

Pojďme jej probrat!