loxone partner GOLD

Jsme ověřenými partnery společnosti Loxone s bohatou praxí realizace řešení inteligentních domů. Nechte si vytvořit svůj chytrý dům od skutečných profesionálů na trhu. Sestavíme vám individuální řešení chytrého domu, přesně dle vašich požadavků a finančních možností. Realizace na klíč!

Chytrý dům s řešením Loxone představuje budoucnost bydlení. Technologie Loxone se postará o vytápění, klimatizaci, osvětlení, zabezpečení, stínění, energie a mnohé další náležitostí bydlení. A to vše můžete pohodlně a intuitivně ovládat svým chytrým telefonem přes speciální aplikaci, čímž šetříte čas a zjednodušujete si život.

V chytré domácnosti Loxone spolupracují všechny komponenty od světelných zdrojů až po zabezpečení. Díky tomu fungují mnohem efektivněji, získávají nové možnosti a vám odpadá zbytečná práce a starosti.

 

Loxone se postará o:

 

Osvětlení

Chytré osvětlení dělá většinu práce za vás. Světla ví, jestli a jak mají svítit. Loxone osvětlení dokáže ovládat všechny běžně typy zdrojů světla jako žárovky, LED pásky či zářivky. Můžete stmívat, měnit barvy, blikat apod.

 

Vytápění / klimatizace

S Loxone řešením odpadají starosti s vlhkostí, teplotou a kvalitou vzduchu. Inteligentní řízení topení vám rovněž pomáhá šetřit náklady na energii. A to až v desítkách procent. Přejete si mít v každé místnosti jinou teplotu? Žádný problém.

loxone 1