Hledáte práci? Připojte se k nám!

Administrátor internetových obchodů

Náplň práce:

  • komplexní starost o firemní internetové obchody
  • kontrola a vkládání nových produktů
  • kontrola srovnávačů zboží, cen a konkurence
  • hledání nových dodavatelů
  • základní práce s grafikou

Požadavky:

  • dobrou znalost práce na počítači
  • povědomí o nakupování na internetu
  • znalost Adobe Photoshop nebo jiných grafických programů výhodou
  • nadšení pro práci, přijímání nových výzev a chuť se rozvíjet

Nabízíme:

  • příjemné a motivující prostředí v mladém kolektivu
  • možný profesní růst a seberealizace
  • dohled zkušeného mentora
  • pracoviště v Třinci v těsné blízkosti vlakové zastávky Třinec Centrum
  • flexibilní pracovní dobu
  • práce na HPP
  • po uplynutí zkušební doby stravenky 123 Kč
  • nástupní plat 20 000 Kč